Mariusz Bondarczuk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2017
Nowosci

I płakały kamienie zdmuchnięte z powiek i płakali niepogodzeni wsparci o białą chorągiew ciszy Ryszard Skowroński Słowami wiersza naszego Kolegi z wielkim żalem żegnamy zmarłego w Przasnyszu 11 czerwca 2017 roku Mariusza Bondarczuka Drogi Przyjacielu, nasz niezawodny Druhu. Jeszcze Twój głos brzmi w uszach, jeszcze udziela się nam Twoja energia, optymizm i zapał, aby ocalić od zapomnienia pamięć licznych toruńskich spotkań. Jeszcze czujemy Twój zachwyt nad niezwykłością ludzi i zdarzeń… I tak dotkliwy ogarnia smutek, że ubył z naszego grona Ktoś serdeczny i wyjątkowy. koleżanki i koledzy z Polonistyki UMK (magisterium 1971)

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Marek Skierkowski


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rina Benari Strasznie nam smutno. Mariusz byl naszym przyjecielem i zawsze bedzie zyl w naszych sercach. Przyjeciele, drugie pokolenie Rodzicow i dzidkow z Przasnysza zyjacych teraz w Izraelu.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tadeusz Lipski, Wiele


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>wspomnienie</p> Pana Mariusza Bondarczuka poznałem 9 sierpnia 2016 r. w związku z wizytą osoby z Izraela, odwiedzającą Ostrołękę, miasto swoich przodków. Pan Mariusz dał mi się poznać jako człowiek pełen wewnętrznego ciepła, a przy tym ogromnej wiedzy i mądrości. Posiadam korespondencję elektroniczną, którą prowadziłem z Nim w sierpniu ub. r. To dla mnie cenna pamiątka. Składam serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie zmarłego. Jan Mironczuk


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia