Jadwiga Agnieszka Leszczyńska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2017
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2017
Dziennik Bałtycki
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 8 marca 2017 r., odeszła od nas
najukochańsza Mamusia, Babcia i Siostra
Jadwiga Agnieszka Leszczyńska
Msza św żałobna zostanie odprawiona we wtorek, 28 marca o godz. 12.00 w kościele NMP w Gdyni.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu Witomińskim.
Pogrążona w żalu
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia