GRZEGORZ OBIAŁA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2017
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2017
Głos Koszaliński
Serdeczne podziękowania Księżom, Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom i Koleżankom Grzesia, Znajomym, Sąsiadom, Przedstawicielom Firm Motoryzacyjnych i Warsztatów
z Koszalina i okolic, Strażakom, Motocyklistom, Kolegom
z Orkiestry, Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom Szkół
z Gminy Polanów i Samochodówki, Dyrekcji i Pracownikom ZUK i ZOZ-u, Sołectwu ze Świerczyny i Jacinek,
DPS w Żydowie, Opiekunom z Terapii Zajęciowej,
Zakładowi Pogrzebowemu A.D. Bubień,
Pracowni Florystycznej z Koszalina i Wszystkim Tym, którzy tak tłumnie uczestniczyli w Ostatniej Drodze
Naszego Ukochanego Męża i Tatusia
ś+p Grzegorza Obiały
Bardzo wdzięczna za wszelką pomoc, modlitwy,
wsparcie i okazane serce w tych trudnych chwilach
Żona z Dziećmi
Wspomnienie ŚP Grzegorza odbędzie się podczas mszy św. 1 lipca 2017 r. o godz. 18.00 w Bukowie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia