Zofia Janczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2017
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.03.2017
Głos Koszaliński
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że po długiej chorobie, odeszła na zawsze
Zofia Janczyk
Niezwykle zasłużona dla muzycznej kultury Koszalina pianistka, pedagog długoletnia wicedyrektorka Państwowej Szkoły Muzycznej w Koszalinie.
Osoba, która w znacznej mierze przyczyniła się do powstania obecnej siedziby Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie.
Przez wiele lat współpracowała jako pianistka z Filharmonią Koszalińską.
Była aktywną działaczką – Zasłużonym Członkiem Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków.
Pozostajemy w wielkim żalu
Członkowie koszalińskiego Koła Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
7 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l