Irena Fimińska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2016
Głos Wielkopolski

Tak wiele niezrealizowanych planów...
Tyle rozmów, które miały się odbyć...
Czas, który miał być wspólnie spędzony...
Smutni, że odeszłaś...
Szczęśliwi, że byłaś...
Ś+P
Irena Fimińska
z domu Mittmann

Z ogromnym żalem żegnamy wyjątkową Mamusię,
drogą Teściową i najukochańszą Babcię,
która odeszła od nas 23 listopada 2016 roku.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek,
1 grudnia 2016 r. o godz. 9.30
w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela, ul. Fredry 11.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30
na cmentarzu junikowskim.

Niepogodzeni ze stratą
Córka Roma z Piotrem
Wnuczka Ola z Szymonem

Plaża

Jest taki ból, o którym nie sposób mówić...
Najlepiej wyrazić go milczeniem...
Ś+P
Irena Fimińska
z domu Mittmann
Z wielkim smutkiem żegnam moją najukochańszą
Mamusię, która odeszła 23 listopada 2016 roku.
Wspaniały, mądry, dobry człowiek.
Pozostanie w moim sercu, niezapomniana
i niezastąpiona.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek
1 grudnia 2016 r. o godz. 9.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela,
ul. Fredry 11. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30
na cmentarzu junikowskim.
Pogrążona w żałobie
Córka Hania

„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić…
tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
ks. J. Twardowski
Ś+P
Kochana Mama
Irena Fimińska
z domu Mittmann
odeszła 23 listopada 2016 r.
W smutku pogrążone dzieci
Krzysztof, Hania, Roma
Ostatnie pożegnanie odbędzie się 1 grudnia 2016 r.
o godz. 12.30 na cmentarzu junikowskim.
Msza św. zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 9.30
w kościele Najświętszego Zbawiciela, ul. Fredry 11.

Ś+P
Kochana Babcia
Irena Fimińska
z domu Mittmann
odeszła 23.11.2016 roku.
W smutku pogrążone wnuczki
Joanna, Zuzanna
z mamą Grażyną
Ostatnie pożegnanie odbędzie się 1.12.2016 roku
o godz. 12.30 na cmentarzu junikowskim.

Ś+P
Irena Fimińska
z domu Mittmann
odeszła 23.11.2016 roku.
W smutku pogrążeni
Syn Krzysztof z Agnieszką
Ostatnie pożegnanie odbędzie się 1.12.2016 roku
o godz. 12.30 na cmentarzu junikowskim.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE....​PAMIĘTAMY MODLIMY SIĘ -WYCHOWANKOW​IE


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...EEDM


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MODLIMY SIĘ PAMIĘTAMY---​--------​WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE......


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niedługo Dzień Babci - bez Ciebie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Święta... Pierwsze bez Ciebie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
smutno i boli...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to już kolejny dzień...bez Ciebie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NIECH SPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM... MODLIMY SIĘ I PAMIĘTAMY


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAMUSIU...​BRAKUJE NAM CIEBIE...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
nie zapominam...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
jesteś caly czas z nami...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
bardzo tęsknimy....​.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pamiętamy...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tęsknimy...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
H.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wspominamy i pamiętamy...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIETAMY...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
H.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tęsknimy...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
nigdy nie zapominam i bardzo tesknie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutni, że odeszłaś Szczęśliwi, że byłaś


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kocham i tęsknię...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wspominamy..​.


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia