Stefanii Górz-Kardaszewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2017
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2017
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem
śląskie środowisko lekarskie przyjęło wiadomość o śmierci
śp.
dr hab. n. med. Stefanii Górz-Kardaszewicz
Laureatki „Wawrzynu Lekarskiego”,
najwyższego wyróżnienia przyznawanego
przez Śląską Izbę Lekarską za wybitne osiągnięcia.
Specjalisty chorób wewnętrznych, hematologa.
Wieloletniego pracownika Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Wielkiego Autorytetu moralnego i etycznego, wybitnego Lekarza,
dobrego i prawego Człowieka, Humanisty.
Oddanego Wychowawcy i Nauczyciela wielu pokoleń lekarzy,
autora licznych prac naukowych.
Odznaczonej m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką „Zasłużony pracownik służby zdrowia”.
Rodzinie, Najbliższym, Uczniom i Współpracownikom
w imieniu wszystkich Koleżanek i Kolegów,
członków Śląskiej Izby Lekarskiej
składam najgłębsze wyrazy współczucia.
Jacek Kozakiewicz wraz z Okręgową Radą Lekarską w Katowicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia