Krzysztof Kurpiela
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2010
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2010
Gazeta Wrocławska
"Kiedy przyjaciel odchodzi, coś we mnie umiera"
Z głębokim żalem żegnamy
ŚP - nr 5
Krzysztofa Kurpiela
właściciela firmy "Polkąty",
wieloletniego działacza harcerskiego, radnego powiatu wrocławskiego,
prezesa stowarzyszenia "Maximus", członka Dolnośląskiej Izby Turystyki, członka Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kąteckich, Miłośników Ziemi Kąckiej,
przyjaciela młodzieży, człowieka prawego i uczciwego,
który kochał wszystkich ludzi i zawsze innym służył pomocą,
dobrego Syna, Męża, Ojca i Brata.
Msza święta pogrzebowa i pożegnanie odbędzie się w kościele w Kątach Wrocławskich
w dniu 29.07.2010 r. o godz. 16.00.
O czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
Rodzina, pracownicy firmy "Polkąty i przyjaciele.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marlena.W
15 l
I.D.
15 l
Kazik
15 l
G i R
15 l
przyjaciel Kićka
15 l
Łukasz Krzyżanowski
15 l
PRZYJACIELE
15 l
Ewa Gacek
15 l
Przyjaciel
15 l