Maria Olek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2016
Głos Wielkopolski
Nikt nie kochał nas tak mocno jak Mama - nasza Marylka, Marycha, Marynia
„Nastały krótkie jesienne dni,
o czwartej już się robi ciemno,
zmęczone serce moje śni, że jesteś Mamo ze mną”
W sobotę 5 listopada 2016 roku o godzinie 11.00 w kościele pw. Świętego Zbawiciela na cmentarzu parafialnym św. Antoniego w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Bema spotkamy się, by pożegnać naszą ukochaną Żonę, Mamę i Babcię
ś+p
Marię Olek
z domu Wiśniewską
O czym zawiadamiają, pozostając w smutku
Witold, Hania, Basia, Dawid i Mats
Dnia 5 listopada 2016 r. o godz. 7.00 w kościele Świętej Rodziny, Poznań, ul. Promienista 131,
na osiedlu M. Kopernika odbędzie się msza św. w intencji Mamy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l