Z ogromnym żalem i smutkiem że
This was published in the following publications on 13.04.2010:
Nowiny
This was published in the following publications on 13.04.2010:
Nowiny
Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy Ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej LECHA KACZYŃSKIEGO wraz z Małżonką MARIĄ KACZYŃSKĄ Ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie RYSZARDA KACZOROWSKIEGO Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa Przedstawicieli Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej Szefa Kancelarii Prezydenta RP WŁADYSŁAWA STASIAKA oraz Przedstawicieli Kierownictwa i Pracowników Kancelarii Przedstawicieli Rządu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Instytucji Państwowych Ordynariusza Polowego Wojska Polskiego Ks. Bp. Gen. dyw. TADEUSZA PŁOSKIEGO oraz Przedstawicieli Duchowieństwa różnych wyznań Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego Gen. FRANCISZKA GĄGORA oraz Dowódców wszystkich rodzajów wojsk i innych Przedstawicieli Sił Zbrojnych RP Przedstawicieli Rodzin Katyńskich, innych Stowarzyszeń oraz Osoby Towarzyszące Funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu Członków Załogi samolotu specjalnego TU-154 M Niech wspólna pamięć o Ofiarach katastrofy pod Smoleńskiem będzie wyrazem naszej solidarności w cierpieniu i pozwoli ukoić ból Ich Rodzin i Bliskich. Przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad FIJOŁEK Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz FERENC
End of content
No more pages to load