Podziękowania za udział w pogrzebie śp. Stefana Kowalskiego

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2009
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej Śp. Stefana Kowalskiego rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, wychowankom, księżom, Burmistrzowi, Radzie Miasta i pracownikom UM Kowal. Zarządowi, Orkiestrze, druhom strażakom i marżonetkom z OSP Kowal. Druhom strażakom z OSP Gołaszewo, Baruchowo, Czerniewice, Rakutowo, Świątkowice, Strzały, Grabkowo, Orkiestrze Reprezentacyjnej Powiatu Lipnowskiego, Zarządowi Wojewódzkiemu Związku OSP RP w Toruniu, Zarządowi Powiatowemu ZOSP RP we Włocławku, PZChiO Oddział Pomorski w Toruniu, Komendzie Miejskiej PSP we Włocławku, IEiSUM Kowal; dyrektorom placówek oświatowo-wychowawczych; nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi Miasta Kowal. PCK, KGW Kowal, Senatorowi Andrzejowi Personowi, Posłowi na Sejm Markowi Wojtkowskiemu, koleżankom i kolegom z Anwilu, Zarządowi i Pracownikom firmy „Agro-Sieć” za okazana pamięć, wyrazy współczucia, złożone wieńce i kwiaty, za zaangażowanie w organizację ceremonii pogrzebowej serdeczne podziękowanie składa Żona i Syn z rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia