Monika Wierzbicka-Mendrys
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2016
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2016
Dziennik Zachodni
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy,
że dnia 24 października 2016 r. zmarła
Pani
Monika Wierzbicka-Mendrys
starsza pielęgniarka Oddziału Chorób Wewnętrznych
i Chemioterapii Onkologicznej
SPSK im. Andrzeja Mielęckiego SUM w Katowicach.
Długoletnia pracownica, serdeczny przyjaciel i współpracownik.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego i szczerego współczucia
składają
Zarząd i współpracownicy
Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego
im. Andrzeja Mielęckiego
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l