Leokadia prof. zw. dr hab.Kłyszejko-Stefanowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2017
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2017
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem żegnamy
prof. zw. dr. hab.
Leokadię Kłyszejko-Stefanowicz
Wybitną uczoną.
Wspaniałego nauczyciela młodej kadry naukowej.
Oddanego wychowawcę wielu pokoleń studentów.
Twórcę i wieloletniego kierownika Katedry Cytobiochemii Uniwersytetu Łódzkiego.
Prodziekana byłego Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UŁ.
Uhonorowaną między innymi Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Medalem Universitas Lodziensis Merentibus,
Członkostwem honorowym Łódzkiego Towarzystwa Naukowego.
W Osobie Pani Profesor tracimy wspaniałego biochemika, człowieka o nieprzeciętnej wiedzy i pasji naukowej, niedoścignionej etyce zawodowej i wielkim autorytecie,
Osobę niezwykłej wrażliwości i życzliwości.
Wyrazy szczerego współczucia
składamy
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
Pozostanie na zawsze w naszej wdzięcznej pamięci.
Wychowankowie i pracownicy Katedry Cytobiochemii UŁ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia