Z zalem pr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2017
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Bogdana Wardy
Przewodniczącego Rady Nadzorczej
Dębieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej
w latach 2009-2012 i 2012-2015.
Odznaczonego przez Krajową Radę Spółdzielczą w styczniu 2017 roku
Odznaką Zasłużonego Działacza Ruchu Spółdzielczego.
Rodzinie
składamy wyrazy współczucia.
Zarząd, Rada Nadzorcza i Pracownicy
Dębieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia