ZBIGNIEW PAWLAK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2017
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2017
Gazeta Wrocławska
Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 16 lutego 2017 roku odszedł od nas na zawsze nasz nieodżałowany Kolega
ŚP
Zbigniew Pawlak
Długoletni zastępca Kierownika SWFiS UM Wrocław oraz działacz sportowy
od zawsze związany z Klubem Uczelnianym AZS Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Cześć Jego Pamięci!
Rodzinie Zmarłego oraz Bliskim
wyrazy najgłębszego współczucia
składają
koleżanki i koledzy z AZS
oraz Zarząd Dolnośląskiej Organizacji Środowiskowej AZS
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
wechman
7 l
9 l
9 l