Maria Świerczyńska-Boisse
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2017
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2017
Dziennik Polski
23 stycznia 2017 r. odeszła od nas nasza Koleżanka,
emerytowana dyrektor Biblioteki Głównej AGH,
st. kustosz dyplomowany
mgr MARIA ŚWIERCZYŃSKA-BOISSE
Zapamiętamy Ją wszyscy jako osobę ciepłą, życzliwą, mądrą,
o wysokiej kulturze osobistej.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 30 stycznia 2017 r.
o godz. 11.00 na cmentarzu Salwatorskim.
Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki Głównej AGH
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia