Maria Szymańska

This was published in the following publications on 20.04.2016:
Gazeta Wrocławska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 kwietnia 2016 r. zmarła nasza długoletnia pracownica
Lek. med. Maria Szymańska
pediatra, wspaniały człowiek, oddany małym pacjentom lekarz i dobra Koleżanka.
Wyrazy najgłębszego współczucia
Rodzinie Zmarłej
składają
Prezes Zarządu oraz Koleżanki i Koledzy z NZOZ „Multi-Medyk” Sp. z o.o.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Za miłość i dobroć, całej rodzinie naszej okazywaną przez długie lata, dziękuję!


9yrs

Image chosen by user
Naprawdę wspaniały , cudowny człowiek i lekarz. Przez 3 !!!! pokolenia towarzyszyła mojej rodzinie. Zawsze moglismy na nia liczyc . Dziękuje !


9yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju


9yrs

Image chosen by user
Sara Moneta


10yrs

Image chosen by user
"Daj nam wiarę, że to ma sens. (.....)I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie" Dziękujemy. Emila,Kuba,​Wiktor,Antek Hanka,Artur,​Jarek,​rodzice i babcia


10yrs

Image chosen by user
Dariusz Okoń


10yrs

Image chosen by user
Dariusz Okoń. Była dla mnie jak matka. Pomagają w każdej chwili i za każdym razem. Liczyła mnie od urodzenia, później moje dzieci. Wiedziała o mnie wszystko. Była naprawdę kochaną osobą. Szkoda, że tej wspaniali ludzie tej szybko odchodzą.


10yrs

Image chosen by user
Cudowny lekarz i człowiek. Dzięki niej świat był lepszy. Wielki smutek i żal.


10yrs

Image chosen by user
Pani Doktor serdecznie dziękujemy za wszystko, nie mogę opanować łez. Małgosia Szewczyk z Martynką i Hanią


10yrs

Image chosen by user
Bardzo dobry lekarz, super człowiek tacy ludzie odchodzą. Będzie jej nam bardzo brakowało. Krystyna Cieśla z rodziną.


10yrs

Image chosen by user
Wspaniały lekarz i człowiek. O takich ludziach się nie zapomina,​leczyła pokoleniowo.​Wspaniała Kobieta.​Dziekujemy za wszystko.​Cała rodzina Sampolskich


10yrs

End of content

No more pages to load