Aleksandra Maria Pawluk
This was published in the following publications on 17.03.2017:
Gryf Wejherowski
This was published in the following publications on 17.03.2017:
Gryf Wejherowski
Z żalem zawiadamiam, że 23 lutego 2017 roku
odeszła od nas moja kochana Siostra
Aleksandra Maria Pawluk
Msza święta żałobna zostanie odprawiona 18 marca o godzinie 10.15
w kaplicy przycmentarnej w Wejherowie-Śmiechowie, ul. ks. Roszczynialskiego.
Pogrzeb po mszy świętej na miejscowym cmentarzu.
Głęboko zasmucona
Krystyna
End of content
No more pages to load
9yrs
9yrs
9yrs