Wincentego Gąskę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2016
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2016
Głos Koszaliński
W dniu 24 grudnia 2015 r. pożegnaliśmy Naszego Przyjaciela śp. mgr farmacji Wincentego Gąskę. Wspaniałego człowieka, wieloletniego szefa zaopatrzenia farmaceutycznego służb mundurowych woj. koszalińskiego, a następnie właściciela przyjaznej dla pacjentów Apteki przy ul. Jagoszewskiego. Wyrazy współczucia Żonie Monice i Rodzinie składa dr Joachim Grabowski z Żoną Hanną i Synem Rafałem.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia