Wanda Laskowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2017
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2017
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym żalem żegnamy
Wandę Laskowską
wybitną reżyserkę teatralną,
twórczynię niezapomnianej prapremierowej inscenizacji
Kartoteki Tadeusza Różewicza.
Wanda Laskowska wyreżyserowała pięć przedstawień
w Teatrze Polskim we Wrocławiu: Ich czworo Gabrieli Zapolskiej (1953),
Grupę Laokoona Tadeusza Różewicza (1963), Kuchnię Arnolda Weskera (1973),
Sułkowskiego Stefana Żeromskiego (1974)
oraz polską prapremierę Jednookiego Eduarda Maneta (1975).
Na zawsze pozostanie w naszych sercach…
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Zespół Teatru Polskiego we Wrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia