Stanisław Łada

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2016
Tygodnik Śremski

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych
śp.
Stanisława Łady
serdeczne podziękowania składają córki i najbliżsi.
Dziękujemy Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal oraz okazali wiele współczucia i życzliwości.
Szczególne podziękowania kierujemy do przedstawicieli Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie, Wszystkich byłych współpracowników i osób zaangażowanych w działalność Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP.
Dziękujemy firmie „Hades” za pełen profesjonalizm i ogromną wyrozumiałość.
Dziękujemy za piękne prowadzenie mszy św. ks. kanonikowi Ryszardowi Adamczakowi oraz chórzystom i dyrygentowi chóru „Moniuszko”.
Dziękujemy Pocztom Sztandarowym, Delegacjom, Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów oraz Wszystkim przybyłym na uroczystość, a których nie sposób wymienić.
Wasza obecność, modlitwa, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty są wyrazem pamięci i serdeczności.
Dodają nam otuchy i poczucia, że pomimo tak bolesnej straty możemy liczyć na Wasze wsparcie.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wala


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia