Stanisław Łada
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2016
Tygodnik Śremski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2016
Tygodnik Śremski
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych
śp.
Stanisława Łady
serdeczne podziękowania składają córki i najbliżsi.
Dziękujemy Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal oraz okazali wiele współczucia i życzliwości.
Szczególne podziękowania kierujemy do przedstawicieli Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie, Wszystkich byłych współpracowników i osób zaangażowanych w działalność Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP.
Dziękujemy firmie „Hades” za pełen profesjonalizm i ogromną wyrozumiałość.
Dziękujemy za piękne prowadzenie mszy św. ks. kanonikowi Ryszardowi Adamczakowi oraz chórzystom i dyrygentowi chóru „Moniuszko”.
Dziękujemy Pocztom Sztandarowym, Delegacjom, Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów oraz Wszystkim przybyłym na uroczystość, a których nie sposób wymienić.
Wasza obecność, modlitwa, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty są wyrazem pamięci i serdeczności.
Dodają nam otuchy i poczucia, że pomimo tak bolesnej straty możemy liczyć na Wasze wsparcie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l