Elżbieta Hytry
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.04.2016
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.04.2016
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła
Pani Elżbieta Hytry
wieloletni pracownik Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu.
Wyrazy szczerego żalu i współczucia
Mężowi i Rodzinie
składają starosta i pracownicy
Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia