Tadeusz Rybak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2017
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2017
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Biskupa Tadeusza Rybaka
pierwszego pasterza Diecezji Legnickiej.
Żegnamy Człowieka dialogu i wspaniałego serca.
Cześć Jego pamięci.
Rodzinie, najbliższym Współpracownikom i Diecezjanom
wyrazy współczucia w imieniu swoim
i Radnych Województwa Dolnośląskiego
składa
Paweł Wróblewski
Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Z ogromnym smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci
Jego Ekscelencji Księdza Biskupa
Dr. Tadeusza Rybaka
Pierwszego w historii biskupa Diecezji Legnickiej.
Nominowanego przez Ojca Świętego Jana Pawła II,
wieloletniego przewodniczącego Komisji KEP ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego,
zaangażowanego w działalność licznych gremiów Konferencji Episkopatu Polski.
W naszej pamięci pozostanie jako wielka osobowość duszpasterstwa.
Żegnamy osobę oddaną całym sercem Kościołowi.
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Elżbieta Barbara Witek
Minister – członek Rady Ministrów
Poseł na Sejm RP
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci
biskupa Tadeusza Rybaka
pierwszego pasterza Diecezji Legnickiej, twórcy Wyższego Seminarium Duchownego i diecezjalnego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
Duchownym Diecezji Legnickiej oraz wszystkim Diecezjanom
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Wojewoda Dolnośląski
Paweł Hreniak
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jego Ekscelencji Biskupa Legnickiego
Tadeusza Rybaka
Wszystkim, których dotknęła ta śmierć
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Przewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha Maria Romańska
Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia