Danuta Barczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2017
Gazeta Pomorska

Smutny dziś dzień, żal serce ściska, odeszłaś Mamo, byłaś nam bliska, nieubłagana choroba, przeżyte lata, odeszłaś. Twój los ze śmiercią się zbratał, nam zostają po Tobie wspomnienia, żegnaj Mamo, do zobaczenia...
Z sercem pełnym smutku i bólu zawiadamiamy, że dnia 24 stycznia 2017 roku zmarła nasza najukochańsza Mama, Teściowa i Babcia
śp. Danuta Barczak
z domu Grześkowiak
lat 85
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 27 stycznia 2017 roku o godz. 12.00 w kościele pw. św. Józefa w Inowrocławiu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu św. Józefa przy ul. Karola Libelta w Inowrocławiu.
W smutku pogrążone dzieci: Iwona, Dorota, Elżbieta, Dariusz, Joanna, Renata, Bogumiła, Tomasz z Rodzinami

Plaża

Smutny dziś dzień, żal serce ściska,
odeszłaś Mamo, byłaś nam bliska,
nieubłagana choroba, przeżyte lata, odeszłaś.
Twój los ze śmiercią się zbratał, nam zostają
po Tobie wspomnienia, żegnaj Mamo, do zobaczenia...

Z sercem pełnym smutku i bólu zawiadamiamy,
że dnia 24 stycznia 2017 roku zmarła
nasza najukochańsza Mama, Teściowa i Babcia

Danuta Barczak
z domu Grześkowiak
lat 85

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
dnia 27 stycznia 2017 roku o godz. 12.00 w kościele
pw. św. Józefa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się
tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu św. Józefa
przy ul. Karola Libelta w Inowrocławiu.

W smutku pogrążone dzieci:
Iwona, Dorota, Elżbieta, Dariusz, Joanna, Renata,
Bogumiła, Tomasz z Rodzinami

„Odeszłaś, Mamo, tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić.
Dla świata byłaś małą cząstką, dla nas Całym Światem...”

Wszystkim, którzy w bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli we mszy św.
oraz oddali ostatnią posługę, odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku
naszą ukochaną Mamę, Teściową i Babcię

śp.
Danutę Barczak

rodzinie, krewnym, znajomym, sąsiadom, księdzu Markowi Józefowiczowi, delegacjom z naszych zakładów pracy
za modlitwę, ofiarowane intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
oraz Zakładowi Pogrzebowemu „Credo” Jacka Skrzypczyńskiego za okazaną pomoc i serce

serdeczne „Bóg zapłać”
składają Dzieci z Rodzinami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo, dziś mija 5 lat gdy odeszłas do stwórcy, wiem że kiedyś spotkamy się tam

córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo, tak bardzo mi Ciebie brak

Iwona Barczak


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAMO, tak mi CIEBIE brakuje


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje mi Ciebie MAMO.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo nam Ciebie MAMO brakuje.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo,nie tak miało to być !!! ;(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo, tak mi Ciebie brakuje, coraz bardziej!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chwila rozstania za wcześnie wybiła,lecz wola Boga tak uczyniła...​Do zobaczenia Mamo...​Zawsze będziesz miała w moim sercu swoje miejsce...​Bądź szczęśliwa z Tatą... córka Bogusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Choć nie zdążyłam się z Tobą pożegnać,to zawsze będę o Tobie pamiętać,​poszłaś do nieba serce me płacze, le


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Babciu przykro nam że Ciebie już nie ma,bardzo Ciebie kochaliśmy i będziemy tęsknić...​Bądź szczęśliwa z Dziadkiem... Twoje wnuki Mateusz i Zuzia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odeszłaś Mamo tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Spoczywaj w spokoju. - córka Dorota z rodziną


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Babciu spoczywaj w spokoju - wnuczka MONIKA Z RODZINĄ ,wnuczka JUSTYNA i wnuk KRZYSZTOF


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo na zawsze pozostaniesz w mym sercu i pamięci - córka KATARZYNA


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo choć od dawna nie było Cię w moim życiu, na zawsze pozostaniesz w mym sercu - córka MAŁGORZATA


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali..." córka Asia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
" Umiera się nie po to, by przestać żyć, ale po to, by żyć inaczej "córka Ela z Jackiem i Olą


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kondolencje dla rodziny składają Maria i Tadeusz Barczak oraz córki Beata i Magdalena z rodzinami


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Do zobaczenia MAMO będę tęsknić -córka Renata


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kondolencje składają Maria i Tadeusz Barczak oraz córki Beata i Magdalena z rodzinami


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"...Tak mi Mamo jest smutno bez Ciebie Brak Twych słów i ciepła Twych rąk Lecz Ty pewnie wolisz być w Niebie..." syn Dariusz


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia