Tomasz Kopeć
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2017
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Dr. hab. med. Tomasza Kopecia
długoletniego asystenta Kliniki Otolaryngologii i Laryngologii Onkologicznej w Poznaniu,
znakomitego lekarza i wychowawcy młodego pokolenia oraz niezwykle dobrego człowieka.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Pracownicy Oddziału Otolaryngologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l