Zbigniew Kowalczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2010
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2010
Dziennik Zachodni
Z żalem zawiadamiamy o śmierci
Pana
Zbigniewa Kowalczyka
mieszkańca budynku "Superjednostka", wieloletniego członka
Spółdzielni i aktywnego działacza organów samorządowych
Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, pełniącego
z wyboru współmieszkańców m.in. funkcje: Przedstawiciela na Walne Zgromadzenie KSM w latach 1998-2007 i członka Rady Nadzorczej
{2 kadencje) oraz członka Rady Osiedla "Superjednostka" w latach 1983-2007 włącznie, w tym jej Przewodniczącego i Zastępcy Przewodniczącego.
Za swą działalność społeczną uzyskał szereg wyróżnień spółdzielczych,
w tym odznakę "Zasłużonego Działacza Ruchu Spółdzielczego"
i "Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju KSM".
Wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim
składają
Zarząd i Rada Nadzorcza Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia