Felicja Wolniewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2016
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Felicji Wolniewicz
wieloletniej sekretarki
Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego
Oddział w Poznaniu.
W Zmarłej straciliśmy oddanego i sumiennego pracownika.
Wielu z nas straciło oddanego i życzliwego Przyjaciela.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd i Członkowie
Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia