Otylia Samolej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2010
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2010
Kurier Lubelski
Przedstawicielom władz
Województwa Lubelskiego i Miasta Lublin,
Księżom,
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej,
Stowarzyszeniom Amazonek,
Rodzinie, Przyjaciołom oraz Wszystkim,
którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych
Śp. Otylii Samolej
składają serdeczne pdziękowania
Dzieci i Wnuki
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Otylii Samolej
Członkini Konwentu Seniorek Stowarzyszenia Amazonek
Prezes Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek
Składamy wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim Pani Otylii
Dyrekcja oraz pracownicy
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej
Z głębokim bólem i żalem przyjęłyśmy wiadomość o odejściu do Domu Ojca
naszej Drogiej Koleżanki
Otylii Samolej
długoletniej Prezes Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek.
Tolu na zawsze pozostanie w nas wdzięczność, szacunek i podziw dla Twojej energii i poświęcenia dla innych.
Dzieciom, Wnukom i Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia
Lubelskie Amazonki
ŚP.
OTYLIA SAMOLEJ
zmarła 12 kwietnia 2010 roku.
Nabożeństwo żałobne zostane odprawione zostanie w Kościele Parafialnym pw Św Antoniego w Lublinie, 15 kwietnia 2010 roku o godz. 11.
Rodzina.
Rodzinie i Przyjaciołom
ŚP.
Otylii Samolej
prezesa Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek w Lublinie, osoby wrażliwej, afirmującej życie, dla której wartością był drugi człowiek
wyrazy głębokiego współczucia i żalu
składają:
Wojewoda Lubelski, Wicewojewoda
oraz Dyrektor Generalny
Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
Anna Krzysztopolska- Szewczyk
12 l
irena
12 l
14 l
Jolanta Drozd
14 l
ewa mróz
16 l
Tarczyńska Bogumiła
16 l
Jola K
16 l
Jola K
16 l
HANNA
16 l
HANNA
16 l
Danutka
16 l
Danutka
16 l
Dorotka
16 l
Dorotka
16 l
Dorotka
16 l
Ania
16 l
monika
16 l
anna i dariusz
16 l
Hanna
16 l
Anna Dobrwolska
16 l
Barbara
16 l
Ola
16 l