Teresa Sendyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2010
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2010
Express Ilustrowany
Odeszła 6 lipca 2010 roku
w Calgary, przeżywszy 73 lata
Ś.+P.
Teresa Sendyk
z domu Pacyniak
wieloletnia wychowawczyni, nauczycielka i krzewicielka języka polskiego w Polsce i Kanadzie, wyróżniona Złotą Odznaką Honorową Kongresu Polonii Kanadyjskiej. Szczerze oddana polskości i rodzinie, zmarła była wspaniałą Żoną, Matką i Babcią.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 20 sierpnia 2010 r. w Łodzi o godz. 13.30 w kaplicy cmentarza im. św. Franciszka przy ul. Rzgowskiej 156/158, po czym nastąpi wyprowadzenie zwłok do grobu na miejscowym cmentarzu.
Zawiadamiają o tym pogrążeni w głębokim smutku
mąż, synowie, rodzeństwo i rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia