Hubert KURZAŁA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.07.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem pożegnaliśmy śp. Huberta KURZAŁA Burmistrza Leśnicy, z którym przez wiele lat współpracowaliśmy. Pozostanie On w naszej pamięci, jako człowiek czynu i troskliwy gospodarz Gminy Leśnica. Wyrazy współczucia Rodzinie i bliskim Zmarłego składają Zarząd i Pracownicy Spółki Remondis Opole
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia