Wyrażam głęboką wdzięczność i
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2009
Głos Koszaliński
Wyrażam głęboką wdzięczność i podziękowania Panu Prokuratorowi Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Januszowi Rychlińskiemu, zastępcy Prokuratora Panu Marianowi Ślizień oraz wszystkim Prokuratorom z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie i Słupsku, przedstawicielom Prokuratur rejonowych i wszystkim za uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej śp. EDWARDA JARGOTA oraz za wyrazy współczucia, wieńce, kwiaty i utwierdzenie w wierze, że nie umiera ten, kto żyje w sercach i pamięci żywych Żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia