Jolanta Kwaśniewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2016
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2016
Express Bydgoski
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość".
Z wielkim smutkiem żegnamy Naszą Koleżankę lekarza dentystę
Jolantę Kwaśniewską
Człowieka ogromnej odwagi i prawości, oddanej pracy i ludziom, Prężnie i wytrwale działającą w organach Bydgoskiej Izby Lekarskiej od 1989 roku. Z nieustającym zapałem, energią i wiarą integrującą środowisko lekarzy dentystów, wieloletnią Przewodniczącą Komisji Stomatologicznej Bydgoskiej Izby Lekarskiej oraz Zastępcę Przewodniczącego Klubu Lekarza Seniora, Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie protetyki stomatologicznej, Wieloletnią Dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy, Wspaniałego Lekarza i Wielkiego Człowieka, Odznaczoną „Zasłużony dla Samorządu Lekarskiego”, Uhonorowaną wyróżnieniem „Cerebrum Medici” za całokształt swojej pracy
Pełni podziwu dla szlachetności i bezinteresowności, naszej Koleżanki, chcemy wyrazić swój głęboki ból i szczere współczucie Rodzinie Zmarłej
Koleżanki i Koledzy Samorządu Lekarskiego Bydgoskiej Izby Lekarskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia