Henryk Szczepański

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2016
Nowosci

Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, Bo miłość to nieśmiertelność.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 lutego 2016 r., zmarł,
nasz kochany Mąż, Tata i Dziadek
Śp. HENRYK SZCZEPAŃSKI
lat 66
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek, 26 lutego 2016 r. o godz. 10.30 pożegnaniem zmarłego w kościele parafialnym w Osieku n. Wisłą.
O godz. 11.00 zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Osieku n. Wisłą.
Pogrążona w smutku Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Bóg widzi śmierć inaczej niż my, my widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę..."


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zapalam znicz i patrzę Jak rozpala się płomień, A razem z tym płomykiem Przychodzą setki wspomnień…


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Proszę przyjąć moje najszczersze kondolencje!


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokazałeś, co w życiu jest naprawdę ważne, jak kochać i z czego się śmiać. Byłeś wzorem dla nas, zawsze będziemy pamiętali. Dzięki Tobie stajemy się codziennie lepsi - my i świat wokół nas.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sil do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W obliczu ogromnej straty, jaką jest śmierć najbliższej osoby składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Umiera się nie dlatego by przestać żyć, lecz po to by żyć inaczej”


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Śmierć jest jedynie przebudzenie​m ze snu”


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Heniek-tato,​dziadku, przyjacielu. Joseph Conrad napisał: "Sen po trudzie, spokój po wojnie,port po wzburzonych morzach, cieszy ogromnie". Dotarłeś do swego portu życia - spoczywaj w pokoju. Twój syn Przemek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Come together ...over me</p> <p>Heniek-tato,dziadku, przyjacielu.</p> <p>Joseph Conrad napisał: "Sen po trudzie, spokój po wojnie,port po wzburzonych morzach, cieszy ogromnie". Dotarłeś do swego portu, po rejsie po oceanie życia, po naznaczonych cierpieniem zdrowotnych sztormach, które tobą targały. Teraz odpoczniesz.</p> <p>Trenując nas jako piłkarzy ręcznych powtarzałeś - nie poddawajcie się, walczcie. Ty też walczyłeś - do końca, choć jak sam stwierdziłeś - robiłeś to już głównie dla nas. Zostałeś pokonany prze chorobę, ale nie zwyciężony - nie przegrałeś. Zostałeś w naszych sercach i myślach. A za tę walkę byliśmy z ciebie dumni.</p> <p>Jak śpiewał twój ulubiony zespół The Beatles - "Come together ....over me", to zebraliśmy się razem, w tej ostatniej chwili obok (wokół) ciebie.</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Braciszku! Obdarowałeś każdego z nas cząstką swojego szlachetnego serca. Dlatego żyjesz w nas i wciąż Cie kochamy…


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Trudno żegnać kogoś kto odchodzi tak nagle... Odpoczywaj w pokoju!


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia”


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
nikt nie odchodzi do końca została pamięć, zostały listy.. zostali najbliżsi za wcześnie


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śmierć to stacja, na której przesiadamy się do następnego pociągu. Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Daj, Panie, jego duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie umiera ten,kto trwa w pamięci żywych.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia dla najbliższych​.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
WIECZNY ODPOCZYNEK..​...


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia