Urszula Opałko z domu Witoszyńska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2017
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2017
Echo Dnia
Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 stycznia 2017 roku
odeszła od nas, przeżywszy 93 lata, ukochana Mama, Babcia
śp.
Urszula Opałko
z domu Witoszyńska,
długoletni pracownik Towarzystwa Kultury Teatralnej przy WDK,
Teatru dla dzieci „Kubuś”, szkół muzycznych w Kielcach,
członek Armii Krajowej odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.
Msza święta żałobna odbędzie się w kościele św. Wojciecha 7.01.2017 r. o godz. 9.00,
po czym nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Nowy w Kielcach,
o czym zawiadamiają
Syn, Wnuczki, Synowa i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l