Leszek Starybrat
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2009
Gazeta Pomorska
Zgasłeś nam jak świecy płomyk... Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny. I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie. Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie, gdyż pamięć jest droższa od słów. Głęboką żałobą okrył nas dzień 15 listopada 2009 roku, w którym odszedł od nas najdroższy Mąż, kochany Tatuś, Teść, Dziadek, Brat i Szwagier śp. Leszek Starybrat. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.11.2009 r. o godzinie 8.30 w kościele parafialnym pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ulicy Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku RODZINA
Nie płaczcie nad moją nieobecnością, czujcie się blisko mnie i mówcie do mnie jeszcze. Będę Was kochał z nieba, tak jak kochałem na ziemi św. Augustyn Pani Marioli Kędziorze Członkowi Zarządu Oddziału ZNP w Inowrocławiu i Panu Maciejowi Kędziorze Pracownikowi biura ZNP w dniach ciężkiej żałoby jaką przeżywają po śmierci Ojca i Dziadka śp. Leszka Starybrata szczere wyrazy współczucia składają Prezes Oddziału i Członkowie Zarządu Oddziału ZNP w Inowrocławiu
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 listopada 2009 roku zmarł pracownik naszego zakładu, ostatnio emeryt śp. Leszek Starybrat lat 78. Rodzinie Zmarłego wyrazy współczucia składają Zarząd i Załoga Soda Polska CIECH sp. z o.o. Zakład Produkcyjny SODA MĄTWY w Inowrocławiu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Magda Kasprzak
4 l
MULFORD
15 l
Danuta Drzewiecka
16 l
D.D.
16 l
DJ
16 l