Teresa Wilewska Kłubo

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2016
Express Bydgoski

Jezus rzekł: „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł żyć będzie” (J. 11,25)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 lipca 2016 roku odeszła od nas,
opatrzona sakramentami świętymi, nasza najukochańsza Żona, Mama, Babcia
ś+p.
Teresa Wilewska-Kłubo
dr nauk medycznych
Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona 21 lipca 2016 r. o godz. 12.30
w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Atolowej 6.
Pogrzeb odbędzie się po nabożeństwie na cmentarzu św. O. Maksymiliana Kolbego w Osówcu.
Uroczystości pogrzebowe poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 12.00.
Mąż i Córka z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo mi przykro, byłam Pani jedną z pierwszych pacjentek. Każdy człowiek, chociaż najskromniej​szy pozostawia ślad po sobie i zostaje w pamięci. Joanna


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Doktor jest Pani w mojej pamięci i na zawsze pozostanie. Była Pani wspaniałym lekarzem i po prostu zwykłym człowiekiem,​Bardzo mi Pani brakuje, zawsze pomogła mi Pani przywrócić oddech.Niech Pani odpoczywa w pokoju wiecznym-​Jola


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju Moja Pani Doktor. Dziękuję za wszystko. Rafał Owczarek


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Doktor Teresa leczyła moją rodzinę ponad 25 lat. Dziś dowiedziałam się, że nie żyje. Takich lekarzy jak Pani Doktor praktycznie już nie ma. Szczere kondolencje dla rodziny. Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie ... Beata Stachowiak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla wspaniałej Pani doktor od Mai, wdzięczna za opiekę i troskę, na zawsze w mojej pamięci.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla wspaniałej Pani Doktor- Maja.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Waldemar Świtała


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pod opieką Pani Doktor byłem ok. 40 lat. Bardzo dziękuję za troskę - dzięki Pani odzyskałem zdrowie. Takich wspaniałych ludzi i lekarzy spotyka się rzadko. Zawsze będę o Pani pamiętał - Jan Perenc


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspanialy lekarz i cudowny czlowiek,od 1991 roku leczyla mnie i moja rodzine.​Modlimy sie za Pania ,zawsze bedziemy o Pani pamietac.​Wyrazy wspolczucia dla p.Asi i calej rodziny.Mam wspaniala pamiatke po Pani DR -zdrowie i kartke z Waszyngton


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Robert Polański


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech odpoczywa w spokoju


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Pani Doktor za troskę i leczenie. Otaczam Panią modlitwą i pamięcią....​Rodzinie składam wyrazy współczucia. Daniela


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki żal i smutek. To była super kobieta. Tryskająca chęcią życia, pełna optymizmu,​humoru. Ogromna strata. Beata.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Ipsaque mors nihil est" Odszedł wspaniały Lekarz i dobry Człowiek - Pani Doktor Teresa Wilewska-​Kłubo...​Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny Pani Doktor składa Aldona Chrapkowska-​Zielińska


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne Współczucie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Proszę przyjmijcie wyrazy mojego najszczersze​go żalu i współczucia z powodu śmierci Pani Teresy. Marlena z mężem i dziećmi.


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia