Podziękowanie za opiekę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2017
Głos Wielkopolski
Panu doc. Pawłowi Bugajskiemu, zespołowi lekarzy, pielęgniarkom, całemu personelowi oddziału Kardiochirurgii
oraz dyrekcji Miejskiego Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu
serdecznie dziękuję za profesjonalizm, wysiłek, troskę i opiekę, jaką otoczony został mój Ojciec w ostatnich dniach życia.
Włodzimierz Kałek z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia