Jerzy Bialik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2009
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.09.2009
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wieloletniego Pracownika Jerzego Bialika Wyrazy współczucia i żalu Rodzinie Zmarłego składają Dyrekcja, Związki Zawodowe, Koledzy i Koleżanki oraz Emeryci z MSG Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Łódź. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 16 września 2009 r. (środa) godz. 12.30, po którym nastąpi wyprowadzenie na cmentarz rzymskokatolicki pw. św. Anny (Zarzew), ul. Lodowa 78.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia