Andrzej Grabarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2016
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2016
Dziennik Łódzki
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Andrzeja Grabarczyka
lekkoatlety, olimpijczyka z Seulu i Barcelony,
wielokrotnego mistrza Polski w trójskoku i skoku w dal,
zawodnika m.in. Włókniarza Aleksandrów Łódzki i Startu Łódź,
a ostatnio prezesa MKS Aleksandrów.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia.
Marszałek Witold Stępień i Zarząd Województwa Łódzkiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l