Wincenty Kulik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2016
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2016
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
naszego związkowego Kolegi
Ś.P. Wincentego Kulika
Prawie całe zawodowe życie poświęcił Polskiemu Związkowi Działkowców, przez wiele lat pełnił obowiązki Prezesa Okręgowego Zarządu Sudeckiego PZD w Szczawnie-Zdroju
i Wiceprezesa Krajowej Rady Polskiego Związku Działkowców.
Będziemy Go wspominać jako Człowieka o zdecydowanych poglądach, wspaniałego Kolegę, oddanego kierowaniu Okręgiem Sudeckim PZD w Szczawnie-Zdroju.
Rodzinie i Najbliższym
przekazujemy wyrazy szczerego współczucia
Okręgowy Zarząd Sudecki PZD w Szczawnie-Zdroju
Okręgowa Komisja Rewizyjna PZD w Szczawnie-Zdroju
oraz pracownicy Okręgu Sudeckiego PZD w Szczawnie-Zdroju
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 29 lutego 2016 r. zmarł
Wincenty Kulik
były wieloletni Wiceprezes Krajowej Rady PZD, w latach 1988-2015 Prezes Okręgowego Zarządu Sudeckiego PZD w Szczawnie-Zdroju.
Opuścił nas człowiek niezwykle oddany i zasłużony dla ruchu ogrodnictwa działkowego, który przez ponad 50 lat swoim doświadczeniem i pracą służył pokoleniom działkowców.
Za swoje zaangażowanie i oddanie ogrodnictwu działkowemu był odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, odznaką „Za Zasługi dla PZD”, złotą odznaką „Zasłużonego Działkowca”.
Będzie nam Go brakowało w naszej codziennej pracy, w realizacji rozwoju ogrodnictwa działkowego. Pamięć o Nim przetrwa w ogrodach działkowych ziemi sudeckiej i w kraju, w ogrodach, które tworzył i którym poświęcił swoje życie.
Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie
składają
Prezes Polskiego Związku Działkowców Eugeniusz Kondracki i Prezydium KR PZD
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l