Andrzej Szybist
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.06.2016
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.06.2016
Dziennik Polski
„Śmierć nie jest nocą, ale światłem.
I nie jest końcem, ale początkiem
i nie jest nicością, ale wiecznością”
ś†p
Dr inż. ANDRZEJ SZYBIST
Były Prodziekan
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH
Najukochańszy Mąż, Tato, Teść, Dziadziu i Brat
Przeżywszy lat 71,
odszedł dnia 27 czerwca 2016 roku.
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek,
dnia 1 lipca 2016 roku o godz. 10.20
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z ogromnym smutkiem informujemy,
że 27 czerwca 2016 roku odszedł od nas
dr inż. Andrzej Szybist
wieloletni pracownik, a w latach 2000 – 2008 Prodziekan Wydziału Geologii,
Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
W Zmarłym żegnamy wybitnego Naukowca i Nauczyciela Akademickiego,
a zarazem szlachetnego Człowieka, wspaniałego Kolegę i Przyjaciela.
Rodzinie i Bliskim
składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w kaplicy
na cmentarzu Rakowickim w piątek, 1 lipca 2016 r. o godz. 10.20.
Dziekan i cała Społeczność Akademicka
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Dr. inż. ANDRZEJA SZYBISTA
Pracownika Katedry Geologii Złożowej i Górniczej,
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH,
Członka Polskiego Stowarzyszenia Górnictwa Solnego.
W osobie Andrzeja tracimy Przyjaciela, szlachetnego Człowieka,
życzliwego Kolegę, zawsze chętnego do pomocy innym.
Będziemy wspominać Jego życiową energię,
pogodę ducha i umiejętność rozwiązywania problemów.
Żonie, Synom i bliskim Andrzeja
składamy
najgłębsze wyrazy współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Katedry Geologii Złożowej i Górniczej
Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Podziękowanie
Pragnę serdecznie podziękować
Księdzu Prof. dr. hab. Stefanowi Koperkowi
za duchowe wsparcie i pomoc w tych niezwykle trudnych dla mnie chwilach,
wieloletniemu Przyjacielowi, Rektorowi AGH Prof. dr. hab. inż. Tadeuszowi Słomce,
Dziekanowi Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska
Prof. dr. hab. inż. Michałowi Stefaniukowi,
dr. hab. Markowi Rębisiowi
oraz całej Społeczności Akademii Górniczo-Hutniczej,
jak również Dyrekcji Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka”,
mgr. Wiesławowi Murzyńskiemu,
wszystkim Przyjaciołom, Kolegom, Znajomym, Sąsiadom,
którzy uczestniczyli w ostatniej ziemskiej drodze
Mojego Męża
ś†p
dr. inż. ANDRZEJA SZYBISTA
Justyna Szybist z Rodziną
„Pamięć serca nazywa się wdzięcznością”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Andrzej
7 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l