Aleksander Gądek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2015
Tychy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2015
Tychy
Z wielkim żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł
śp.
Aleksander Gądek
Prezydent Miasta Tychy w latach 1994-2000.
Pozostanie w naszej pamięci jako Osoba, która miała olbrzymi wkład
w rozwój Tychów.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają
Andrzej Dziuba
Prezydent Miasta Tychy
oraz
Maciej Gramatyka
Przewodniczący Rady Miasta Tychy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l