Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2015
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2015
Głos Pomorza
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Władysława Szkopa Posła SLD na Sejm II, III, IV, VI kadencji Odszedł zaangażowany działacz społeczny; wybitny lekarz, który aktywność na niwie publicznej potrafił z powodzeniem łączyć z obowiązkami w służbie pomocy chorym. Żegnamy wybitnego przedstawiciela polskiej lewicy dla którego jej ideały stanowiły szczególną wartość i motywację dla podejmowanych działań. Żegnamy naszego Przyjaciela i Kolegę. Cześć Jego pamięci. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy serdecznego współczucia. W imieniu obecnych i byłych parlamentarzystów Sojuszu Lewicy Demokratycznej Przewodniczący Leszek Miller
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia