Jerzy Waszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2016
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2016
Echo Dnia
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 13 kwietnia 2016 roku odszedł Jerzy Waszkiewicz Dyrektor Muzeum Okręgowego w Sandomierzu w latach 1978 - 1995 Wspaniały Człowiek i Przyjaciel Najszczersze wyrazy współczucia składamy Rodzinie Zmarłego Dyrektor i pracownicy Muzeum Okręgowego w Sandomierzu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l