Stanisław Tomalkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego emerytowanego pracownika Stanisława Tomalkiewicza Żegnamy wieloletniego pracownika, rzetelnego fachowca, zasłużonego energetyka. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają Zarząd i Pracownicy PGE Elektrowni Opole SA. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 27 stycznia 2009 r. o godz. 9:00 w kościele pw. św. Jacka w Opolu - Kolonii Gosławickiej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l