Wojciech Ożdziński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2010
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 maja 2010 r. po ciężkiej chorobie zmarł nasz najukochańszy Ojciec, Brat i Dziadek
dr med. Wojciech Ożdziński
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 10 maja 2010 r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Boboli w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. Mickiewicza 11.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu Srebrzysko (nowa kaplica).
Pogrążona w smutku
rodzina

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 5 maja 2010 roku zmarł
dr med. Wojciech Ożdziński
Wieloletni i aktywny członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
Odszedł lekarz, nauczyciel, kolega i przyjaciel.
Rodzinie
składamy wyrazy współczucia
Oddział Gdański PTORLChGSz

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 maja 2010 roku odszedł
dr med. Wojciech Ożdziński
Wieloletni nauczyciel akademicki, adiunkt i starszy wykładowca Katedry i Kliniki Otolarnygologii Akademii Medycznej w Gdańsku.
W latach 1992-1995 kierował pracą Kliniki.
Doświadczony lekarz, dobry Kolega, dla wielu z nas nauczyciel.
Rodzinie
składamy wyrazy współczucia
Kierownik i zespół
Kliniki Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. med. Wojciecha Ożdzińskiego
Naszego Kolegi i Nauczyciela
Rodzinie
składamy wyrazy współczucia
Zespół Otolaryngologii PCT WSS

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję, Panie Doktorze za okazaną troskę, serce i profesjonalizm! Nie ma już takich specjalistów, jak Pan. Doświadczonych, zaangażowanych i empatycznych. Mimo upływu lat, nie zapomina się o tym. Światełko dla Pana.

Pacjentka


2 l

Na zawsze w moim sercu

Magdalena


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Panie Wojciechu, </p><p>Żyje Pan w moim uratowanym uchu, pamięci. Życzliwy człowiek, prawdziwy lekarz z powołania. Żałuję, że nie znalazł się nikt kto mógłby Panu pomóc, tak jak Pan mi pomógł w odpowiednim czasie... by mógł Pan żyć i cieszyć się życiem i być z nami dłużej. </p>

Robert Grzymkowski


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo dobry laryngolog operowal mnie dziś już nie ma takich fachowców pacjent slawek cześć jego pamięci


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo dobry lekarz operowal moje ucho trudno dziś spotkać takiego fachowca


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pacjentka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia Miedzińska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna.​Pacjentka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara i Lech Chylinscy


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

krystyna degutis


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>cudowny człowiek</p> <p>Dziś dowiedziałam się,że nie ma już wśród nas Pana dr.Wojciecha Ożdzińskiego.Wiadomośc ta napełniła mnie żalem i smutkiem.Dwukrotnie byłam przez Pana Doktora operowana i pamiętam Go nie tylko jako wspaniałego lekarza ale również jako życzliwego i dobrego Człowieka. Wielki żal... Krystyna Degutis</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

krystyna degutis


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

krystyna degutis


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dominika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wieli smutek po uroczym człowieku</p> <p>Jest Pan w mojej pamięci na zawsze.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Parnowska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna Zawłocka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dominika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

emila


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grażyna Horbacz-Jary


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Świątkowska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Genowefa Okuniewska, pacjentka


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Krajewska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Krajewska


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia