Stanisław Pliżga
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2009
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2009
Echo Dnia
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 lutego 2009 r. odszedł od nas Kolega śp. STANISŁAW PLIŻGA Długoletni, zasłużony pracownik Zakładu Gazowniczego w Sandomierzu. Żegnamy sumiennego, koleżeńskiego, uczynnego człowieka, o którym pamięć pozostanie wśród nas na zawsze. Msza żałobna odprawiona zostanie w dniu 11.02.2009 r. w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sandomierzu o godzinie 12.00. Po mszy żałobnej ciało zmarłego przewiezione zostanie na cmentarz w Jankowicach Sandomierskich. Dyrekcja, koleżanki i koledzy Zakładu Gazowniczego w Sandomierzu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia