Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2016
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2016
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Stanisława Filipiaka
wybitnego specjalisty w zakresie elektroenergetyki, który pełniąc funkcje Prezesa Energetyki Poznańskiej oraz Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej miał ogromny wkład w rozwój polskiej energetyki zawodowej.
Ze Zmarłym łączyły nas wspólne działania dla realizacji licznych przedsięwzięć dydaktycznych i badawczych oraz przyjacielskie i koleżeńskie relacje.
Jego odejście jest wielką stratą dla naszego środowiska. Żegnany Go z wyrazami wdzięczności, wielkiego szacunku i pełnego uznania.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy szczerego współczucia
Dyrekcja oraz Koleżanki i Koledzy z Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Poznańskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia