Barbara Bloch

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2015
Nowosci

<p>&quot;Nie odchodzi Ten, Kto pozostaje w sercach bliskich&quot;</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30.11.2015 r. zmarła po ciężkiej chorobie kochana Żona, Mama, Siostra i Ciocia</p>
<p>śp.Barbara Bloch</p>
<p>lat 60</p>
<p>Uroczystości rozpoczną się 4.12.2015 r. o godz.13.00 pożegnaniem zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M. M. Kolbe. O godz.13.30 w górnym kościele Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. pogrzeb na Cmentarzu Św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego.</p>
<p>Pogrążony w smutku Mąż z Dziećmi</p>
<p>Bus zostanie podstawiony przy kościele po Mszy Sw.</p>

"Nie odchodzi Ten, Kto pozostaje w sercach bliskich"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30.11.2015 r. zmarła po ciężkiej chorobie kochana Żona, Mama, Siostra i Ciocia

śp.Barbara Bloch

lat 60

Uroczystości rozpoczną się 4.12.2015 r. o godz.13.00 pożegnaniem zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M. M. Kolbe. O godz.13.30 w górnym kościele Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. pogrzeb na Cmentarzu Św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego.

Pogrążony w smutku Mąż z Dziećmi

Bus zostanie podstawiony przy kościele po Mszy Sw.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Nie doceniałem tego co miałem...dopóki tego NIE STRACIŁEM -to już dwa lata jak jesteś w niebie !!!</p>

Wiesław Bloch


8 l

<p> W dniu 3.XII.2017 o godz.13.00 za Basię Msza Św. w kościele Maksymiliana Marii Kolbego .R.I.P.</p>

Wiesław Bloch


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przyjaciółko​-​R.I.P.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to już Kochana Basiu 20 miesięcy jak nas OPUŚCIŁAŚ !!!


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kochamy Cię Barbarko ! Jesteś W naszych sercach na zawsze !!!


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy Cię tam może lepiej?


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.Tak mi smutno bez CIEBIE ......


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 18 miesięcy jak nas opuściłaś !


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już niedługo jak POSZŁAŚ DO DOMU PANA -tam masz lepiej !!!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłyśmy krótko w TWOIM życiu przyjaciółka​mi i koleżankami "z pracy",ale chodzą do PANA BOGA i modlę się za CIEBIE,bo wiem,że JESTEŚ JUŻ W NIEBIE.​ANIELE !!!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są rany ,których czas nie goi !!!! To już 16 miesięcy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś z Nami,a my z Tobą !


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy ! To już 14- miesięcy.-​Wiesia,​Krzysztof Drozdowscy.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P. Dusza Twoja oddała się Bogu


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ten co Cię naprawdę lubił na pewno Cię NIE ZAPOMNI! Byłas "ANIOŁEM"


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu! Pamiętamy ! -Przyjaciele z Grafików .


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
byłam i zapalilam Ci swiatełko do nieba-​pamietam


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ROK TEMU ZAMKNĘŁY SIĘ KOCHANE OCZY,​SPOCZĘŁY SPRACOWANE RĘCE I PRZESTAŁO BYĆ NAJDROŻSZE NAM SERCE-​ODESZŁAŚ DO DOMU PANA !!!!!!! Śpij spokojnie !


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miła i koleżeńska Basiu to już za parę dni będzie rok ,a my cię ciągle wspominamy,​jestes juz chyba z tymi co do nich sie modlilas?


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bóg Cię dał i Bóg Cię wziął,może za szybko ???,ale taka była Jego WOLA !


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to już niedługo rok Basiu ? a my cie kochamy


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
basiu zapale ci swieczke pamietam o tobie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno i tęskno,,,,​coś uleciało,a w sercu mocne ciche cierpienie to zostało- już 11 miesięcy ?Basiuniu !!!!!


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia