Z głębokim żalem zawiadamiamy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2009
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 czerwca 2009 r. odeszła od nas Kochana Mama, Córka i Siostra śp. ELŻBIETA WIEJA Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 30.06.2009 r. o godz. 13.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia