Felicja Wysocka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2009
Gazeta Pomorska
Z głębokim żalem żegnamy naszą drogą Koleżankę z ławy szkolnej śp. Felicję Wysocką Felu na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci Serdeczne wyrazy współczucia składają RODZINIE Koleżanki i koledzy z klasy I-go Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy Msza żałobna za śp. Felicję Wysocką zostanie odprawiona we wtorek 18.08.2009 r. o godz. 12.00 w kościele pw. NSPJ - Plac Piastowski 5. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. o godz. 13.30 na cmentarzu parafii NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Leszek z Koszalina
15 l
kolega z pracy
16 l